Дајана Пауновић, оснивач Фондације за родну равноправност која носи њено име, данас је  посетила ОШ ’’Милан Вучићевић – Зверац’’ у Братљеву и уручила малишанима вредну донацију у виду књига и лектира за предстојећу школску годину. Она је истакла да је Фондација  свакодневно на терену, детектује проблеме и решава их конкретним, стратешким предлозима.

Циљ ове Фондације је да промовише идеју родне равноправности која би на друштвеном нивоу требала да доведе до бољег положаја жена и младих, каже Марко Матић, предсеник Управног одбора.
Препознајући залагање и рад, Фондацији су се прикључили и многобројни спонзори међу којима је реномирана фирма боја и лакова Маџима Лучани.Једанаесторо ђака и пет предшколаца ОШ ’’Милан Вучићевић-Зверац’’ из Братљева одушевљени су новим књигама а њихов директор, Видосав Коларевић, сматра да је донација од великог значаја јер поред економске стране доноси и топлу људску поруку да малишани из руралног подручја нису заборављени.

Фондација Дајане Пауновић донирала књиге нашим ученицима

Copyright © 2022 ОШ Милан Вучићевић Зверац Rights Reserved.