29.4.2021. године ученици наше школе изразили су креативност кроз радионицу „Васкршње јаје“. У складу са тренутном епидемиолошком ситуацијом изазваном пандемијом Ковид-19 и ове године смо наставили са традицијом такмичења за избор најлепше украшеног и најтврђег јајета.

Ученицима су у раду и изложби њихових радова велики допринос дале наставница руског језика Ивана Поповић, наставница ликовне културе Марина Ђурић и професор разредне наставе Јелена Драмићанин. Учешће у овој радионици узеле су и наставнице из школске библиотеке Биљана Новаковић и Бојана Мијатовић и обезбедиле награде за победника у виду књиге у овом такмичењу.

Copyright © 2021 ОШ Милан Вучићевић Зверац Rights Reserved.