ПРИПРЕМИ ЏЕМА У ШКОЛСКОЈ КУХИЊИ

Пошто су нашу школу 18. октобра 2019. године посетила три удружења жена и том приликом даровала гајбу дуња и неколико гајби јабука, запослени у школи и школској кухињи на челу са директором школе

Видосавом Коларевићем, договорили су се да припреме џем од дуња и јабука и своју замисао спровели у дело 8. новембра. Школски кувар Рашко Кривокућа је опрао воће и припремио посуђе. Ученици старијих разреда су љуштили и припремали воће за џем. У акцију су се укључили и наставници: Биљана Стеванић, Радица Радишић и Невенка Петровић. Асистирали су и ученици млађих разреда. Џем који смо припремили биће служен као оброк ученицима у школској кухињи.

Ученици су били задовољни плодовима свог рада. Џем је врло укусан и радо ће га појести за ужине у школској кухињи. Било им је занимљиво док су учествовали у припреми и дружили се.

Copyright © 2020 ОШ Милан Вучићевић Зверац Rights Reserved.